İade Şartları

Nasıl İade Yapabilirim? 

 

www.novoncadde.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla iade ve değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. İade işlemlerinin başlatılabilmesi için faturanız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

Tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

 

İade ve değişim talep edilen ürünlerde 30TL kargo ücreti kesilerek iade yapılabilmektedir. Çoklu ürün siparişlerinde kg/desi arttığından kargo ücreti de değişmektedir.

 

 

Kargonuzu ARAS KARGO ile Alıcı adı 'NOVON Tekstil ve Aksesuar San. Tic. LTD. belirterek geri gönderebilirsiniz. 

 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

 

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçmektedir. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda paketinizi faturası ile beraber üründeki sıkıntıya dair not yazarak, fatura üzerinde bulunan adresimize kargo firmamız Aras Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: Novon Tekstil ve Aksesuar San. Tic. Ltd. Şti. belirterek göndermeniz gerekmektedir. 

 

İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?


Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

İade ve değişim talep edilen ürünlerde 30TL kargo ücreti kesilerek iade yapılabilmektedir. Çoklu ürün siparişlerinde kg/desi arttığından kargo ücreti de değişmektedir.

İpucu : İadesi yapılan tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ve etiketi kopartılmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

 

İade ve Değişim süreçleri adına bilgi almak için novoncadde instagram hesabından bize ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR